W Mistrzostwach Polski Policji w Judo uczestniczyli – z powodzeniem zresztą – dwaj trenerzy z Wyższej Szkoły Policji.

Tadeusz Dymerski i Jacek Szewczak znaleźli się w gronie 70 zawodników walczących na matach w Legionowie. Tadeusz Dymerski, startujący w kategorii pow. 40 lat/100 kg, zajął 3. miejsce. - Wygrałem z zawodnikiem o ponad 20 lat młodszym i wiedząc, że mam już medal, wycofałem się – tłumaczy Tadeusz Dymerski. Powodem tego była niezaleczona kontuzja, efekt niezbyt udanego startu w niedawnych MŚ Masters w hiszpańskiej Maladze.

Na drugim stopniu podium stanął Jacek Szewczak, który startował w kategorii do 40 lat /90 kg.

W mistrzostwach, oprócz policjantów, brali również udział funkcjonariusze straży granicznej, straży pożarnej oraz BOR-u.